Garancia

Nakoľko sme presvedčený o vysokej kvalite výrobkov, ktoré predávame na našom e shope, ponúkame, zákazníkom záruku 100% spokojnosti s u nás predávaným  tovarom.

Záruka 100% vrátenia peňazí sa vzťahuje na tých zákazníkov, ktorí si kúpi jeden z našich výrobkov.

Následne, ak u nás zakúpenú jednu tyčinku alebo jedno vrecko chipsov ochutnáte následne sa rozhodne, že zvyšné tyčinky alebo chipsy chce vrátiť. V takomto prípade je treba ostatné výrobky z balenia zabaliť a poslať na našu adresu.

Jednoducho povedaná pri záruke 100% vrátenia peňazí môže zákazník ochutnať 1 ks výrobku a ostatné z balenia vrátiť.  Potom dostane naspäť 100% sumu peňazí za ktorú si výrobok kúpil.

Samozrejme ak by zákazník spotreboval viac ako jednu tyčinku alebo viac ako jedno vrecko chipsov, potom to chápeme, že mu náš tovar chutil a je s ním spokojný.

Záruka sa nevzťahuje ak tovar nie je zakúpený v našom e shop-e alebo je znehodnotený. Prípadne ak od času nákupu po jeho vrátenie prešlo viac ako 30 dní.

 

Teda krátka rekapitulácia 100% záruky vrátenia peňazí.

- Zakúpte si tovar u nás v e shope z produktov Perry Court Farm;

- Nech sa páči vyskúšajte jednu tyčinku alebo jeden sáčok chipsov;

- Ak zmeníte nákupné rozhodnutie, potom to nevadí: Zabaľte nákup do krabice, napríklad tej v ktorej Vám bol doručený vyplňte priložený formulár a pošlite ho na našu adresu:

BZS s.r.o

Kremnička 3

Banská Bystrica 5

974 05

Obratom Vám pošleme peniaze za Váš tovar

V prípade potreby zavolajte nám ++421 902 481 255

 

Záznamy neboli nájdené...