Garancia

Nakoľko sme presvedčený o vysokej kvalite výrobkov, ktoré predávame na našom e shope, ponúkame našim zákazníkom záruku 100% spokojnosti s u nás predávaným  tovarom.

Táto záruka garantuje 100% spokojnosť v výrobkami Perry Court Farm. Znamená ak zákazník nie je 100% spokojný má možnosť plného vrátenia peňazí. Vzťahuje na tých zákazníkov, ktorí si kúpi jeden z našich výrobkov.

Následne, ak u nás zakúpenú jednu tyčinku alebo jedno vrecko chipsov ochutnáte následne sa rozhodne, že zvyšné tyčinky alebo chipsy chce vrátiť. V takomto prípade je treba ostatné výrobky z balenia zabaliť a poslať na našu adresu.

Jednoducho povedaná pri záruke 100% vrátenia peňazí môže zákazník ochutnať 1 ks výrobku a ostatné z balenia vrátiť.  Potom dostane naspäť 100% sumu peňazí za ktorú si výrobok kúpil.

Samozrejme by zákazník spotreboval viac ako jednu tyčinku alebo viac ako jedno vrecko chipsov na takýto prípad sa záruka samozrejme nevzťahuje.

Záruka sa tiež nevzťahuje ak tovar nie je zakúpený v našom e shop-e alebo je znehodnotený. Prípadne ak od času nákupu po jeho vrátenie prešlo viac ako 30 dní.

 

Teda krátka rekapitulácia 100% záruky vrátenia peňazí.

- Zakúpte si tovar u nás v e shope z produktov Perry Court Farm;

- Nech sa páči vyskúšajte jednu tyčinku alebo jeden sáčok chipsov;

- Ak zmeníte nákupné rozhodnutie, potom to nevadí zabaľte nákup do krabice napríklad tej v ktorej Vám bol doručený vyplňte priložený formulár a pošlite ho na našu adresu:

BZS s.r.o

Kremnička 3

Banská Bystrica 5

974 05

Obratom Vám pošleme peniaze za Váš tovar.

 V prípade potreby zavolajte nám ++421 902 481 255

 

S úctou 

 

 

Branislav Siviček

správca

 

 

Záznamy neboli nájdené...